Close X

10 переваг елітної кредитної картки

преимущества кредитный карт

Сьогодні елітна кредитна карта перестала бути привілеєм лише так званих VIP-персон, адже отримати преміальну кредитку може практично кожен бажаючий. Значна частина банківських установ, які здійснюють власну емісію, пропонує широкий асортимент карткових продуктів, в тому числі і елітних. При цьому високий рівень конкуренції в банківській сфері сприяє тому, що кредитки преміум класу стають дешевшими і доступнішими, а кількість створюваних ними можливостей постійно зростає.

Чим відрізняється випуск і зміст елітної кредитної картки від звичайного пластика?

Як правило, будь-яка VIP-кредитка випускається на платній основі, а її подальше використання передбачає регулярну оплату за обслуговування, яка може стягуватися щомісяця або щорічно. Вартість преміальної кредитної картки здатна значно варіюватися в залежності від банку-емітента, рівня самої картки, а також наявности і якості всіляких додаткових послуг.

Багато банків з метою залучення нових, а також заохочення всіх існуючих клієнтів, які вже отримали кредитну преміум-карту, регулярно проводять різні акції, в ході яких частково знижують вартість випуску або змісту на деякий час. Крім цього кожен власник віп-кредитки найчастіше може самостійно вибирати список доступних послуг, щоб не оплачувати зайві і непотрібні.

Як отримати елітну кредитку, а також що знадобиться для швидкого оформлення?

Найпростіше це зробити в найближчому відділенні обраного вами банку, маючи при собі громадянський паспорт і довідку, в якій вказано ідентифікаційний податковий номер (ІПН). При цьому майже всі банківські установи дозволяють заздалегідь замовити елітну кредитну карту онлайн, щоб потім швидко забрати її особисто у відділенні, якщо прийнято позитивне рішення про видачу картки і вже відомий заздалегідь встановлений кредитний ліміт.

Для більшої зручності потенційних клієнтів безліч банків допускають можливість отримати преміальну кредитку на руки після схваленого замовлення іншими способами, особливо в тих випадках, коли інфраструктура їх офіційних відділень не відрізняється кількістю і широтою географії, а саме:

 • через авторизовані пункти видачі;
 • приватної службою кур’єрської доставки;
 • рекомендованим поштовим відправленням і т. Д.

Однак все-таки доведеться відвідати будь-яке представництво банку, якщо вам потрібна елітна кредитна карта з великим лімітом, адже для цього зазвичай потрібно додатково підтвердити достатній для обслуговування віп-кредитки рівень своєї платоспроможності. Щоб спочатку отримати максимальний ліміт кредитних коштів, слід надати довідку про доходи за останні півроку, а також будь-які документи, що засвідчують ваше право часткового або повного володіння якимись цінними і високоліквідними активами.

Які переваги преміальна кредитна карта створює для свого власника?

Залежно від власних можливостей банку, а також наявності у нього партнерських взаємовідносин з компаніями або організаціями, які є постачальниками різних категорій споживчих товарів і послуг, що випускаються VIP-кредитки можуть володіти різними перевагами, серед яких найбільш значущими і найпоширенішими можна назвати такі:

 1. Елітна кредитка завжди має набагато більший кредитний ліміт, ніж звичайний пластик, розміри якого можуть в 5-10 разів перевищувати максимальні показники простих карток.
 2. Комісія за користування кредитними коштами, якщо вони не були погашені протягом грейс-періоду, який може становити до 65 днів, значно нижче, аж до 50%.
 3. Можливість зняти готівку в абсолютно будь-яких банкоматах без додаткових комісійних, в тому числі і закордонних, якщо банк-власник підключений до системи SWIFT.
 4. Елітна кредитна карта зазвичай має мультивалютний рахунок, завдяки чому можна розраховуватися карткою або знімати готівку в будь-якої потрібної валюті за поточним курсом на момент операції.
 5. Отриманий в результаті розрахунків з партнерами банку кешбек істотно більше, ніж у простого пластика, як і кількість доступних для пільгового придбання товарів і послуг.
 6. Чи можна замовити преміум-кредитку або навіть кілька карток для членів своєї родини, рахунки яких будуть прив’язані до основного, але з можливістю установки персональних обмежень.
 7. При відвідуванні відділення або офіційного представництва банку пред’явлена ​​елітна кредитна карта дає право на позачергове обслуговування, в тому числі в операційній касі.
 8. Після оформлення кредитки преміум класу за власником закріплюється персональний менеджер, який в телефонному режимі цілодобово надасть консультацію або будь-яку іншу допомогу.
 9. Банківська елітна кредитка істотно прискорює отримання візи для виїзду до іншої держави за рахунок наявності страховки, яка є обов’язковою при відвідуванні багатьох країн.

Нарешті, особливо варто відзначити так званий консьєрж-сервіс, який останнім часом активно розвивають і