Close X

У чому основні особливості невеликих банківських кредитів?

особенности банковских кредитов

Невеликим кредитом можна вважати суму до 15 тис. гривень. Люди оформляють подібні позики в основному тоді, коли не вистачає грошей до зарплати. Невеликі кредити мають ряд особливостей, про які корисно буде знати будь-якому позичальнику.

Швидке оформлення кредиту онлайн

Банки і фінансові організації зацікавлені в тому, щоб оформляти невеликі кредити якомога швидше. Постійні і надійні клієнти часто отримують гроші вже через 15 хвилин після подачі заявки. Якщо ж громадянин ще жодного разу не оформлював кредит або у нього є непогашені позики в інших фінансових установах, то знадобиться трохи більше часу. Кредитний менеджер повинен перевірити надійність потенційного позичальника і переконатися, що йому під силу робити виплати відразу за кількома позиками.

Швидка обслуга при невеликих кредитів вигідно для банку. По-перше, так він завойовує лояльність клієнта. Якщо громадянин буде задоволений оперативним отриманням грошей, то напевно вирішить знову звернутися в дану фінансову установу при виникненні фінансових проблем. По-друге, це знижує навантаження на співробітників банку. Адже якщо кредитні менеджери будуть витрачати багато часу на кожного бажаючого оформити невеликий позику, то утворюється велика черга.

Низькі вимоги до позичальника

Банкам немає сенсу пред’являти високі вимоги до клієнта, який потребує скромну позику. У більшості випадків достатньо, щоб позичальник був офіційно працевлаштований і не мав серйозних проблем з виплатами за колишніми кредитами.

Деякі банки можуть поставити додаткові умови. Наприклад, клієнт не повинен мати непогашені позики або бути клієнтом банку – оформити кредитну карту.

Кредитування на будь-які цілі

У банку кредитний менеджер поцікавиться, на що клієнт планує витратити позикові кошти, але це буде лише формальність. Фінансовим установам все одно, на що клієнт збирається витратити невеликий кредит. Це може бути що завгодно, починаючи від придбання побутової техніки і закінчуючи необхідністю відремонтувати автомобіль.

У разі ж середнього або великого за розміром кредиту банк зацікавлений тим, на що конкретно підуть його кошти. Адже заявлена ​​мета отримання грошей багато говорить про клієнта.

Наприклад, якщо громадянин хоче витратити гроші на покупку дорогого смартфона, але розмір його зарплати залишає бажати кращого, то це свідчить про невміння або небажання людини жити за коштами. Тому банк навряд чи захоче мати справу з таким позичальником, адже з його боку не виключені затримки щомісячних платежів.