Close X

5 способів зробити кредит онлайн на карту дешевшим і вигіднішим

Багато сьогодні помилково вважають, що кредит онлайн на карту до зарплати, який видають різні МФО, є дорогою кредитною послугою. Якщо дивитися поверхово, базові відсотки по кредиту в подібних компаніях, дійсно, мають дещо більші показники, ніж в звичайних банках і навіть ломбардних установах. Проте існує безліч способів зробити швидкий позику в Інтернеті дешевшим, а також істотно скоротити власні витрати на його подальше обслуговування.

Сумма:
Срок:
Show more results

На яких зазвичай умовах видається кредит онлайн на карту в МФО?

Пропоновані подібними фінансовими компаніями умови кредитування можуть незначно варіюватися, однак в більшості випадків вони мають приблизно такі параметри:

 1. Сума запозичення. При першому зверненні, як правило існує певний кредитний ліміт для нових клієнтів, який зазвичай не перевищує розмір мінімальної заробітної плати. Згодом він поступово зростає в залежності від кредитної активності та порядності позичальника, внаслідок чого стає можливим позичити на карту велику суму грошей без відмови.
 2. Процентна ставка. Початкові показники в різних компаніях можуть мати незначні відмінності, при цьому на них може впливати безліч різних чинників. Завдяки цьому можна отримувати як одноразові, так і фіксовані знижки на відсотки за кредит, а також інші бонуси, преференції і навіть будь-які цінні подарунки у вигляді популярних товарів або послуг.
 3. Терміни кредитування. Швидкий займ онлайн позиціонується як кредит до зарплати, так як часто він видається на період до одного календарного місяця, але з можливістю подальшого продовження на аналогічний термін, якщо в тому виникає необхідність. Крім цього деякі МФО спочатку видають довгостроковий кредит на карту, який можна відразу оформити на строк до 180 днів і більше.

Імовірність схвалення такого кредиту, якщо вивчити відгуки співробітників кредитних компаній і безпосередньо самих позичальників, становить приблизно 80-90%. Для клієнтів з поганою кредитною історією і боргами, в тому числі непогашеними, шанси на схвалення без відмови трохи менше, однак при зверненні в банк, як показує практика, вони взагалі відсутні.

Кому сьогодні видаються споживчі позики в онлайн режимі?

Вимоги до потенційних позичальників в будь-який мікрофінансової структурі ніколи не бувають надмірно завищеними, внаслідок чого кредит онлайн на карту в Інтернеті є вільно доступним для практично кожного, хто на момент оформлення заявки має:

 • чинне громадянство;
 • постійну прописку (реєстрацію);
 • повнолітній вік;
 • щомісячний трудовий дохід.

Швидкі грошові позики починають видаватися з 18 років, відкриваючи доступ студентам до позики, хоча незначна частина кредитних компаній може вимагати і більш старший вік. Максимальні вікові обмеження в залежності від МФК становлять 65-90 років, що дає можливість взяти кредит пенсіонерам не тільки за вислугою, але і за віком.

Наявність постійного заробітку вітається і виступає в якості вкрай позитивного, однак не вирішує при розгляді заявки на позику фактора. Схвалюється кредит без довідок про дохід, а також без наявності офіційного працевлаштування, тобто позики доступні безробітним, домогосподаркам, мамам в декреті, інвалідам неробочий групи і т. д.

Які документи знадобляться для отримання швидкого кредиту?

Практично завжди схвалюється кредит за паспортом та ІПН (ідентифікаційним номером), які є на руках у кожного повнолітнього громадянина. Лише іноді для додаткового підтвердження особи може знадобитися другий офіційно виданий документ з фотографією, що буває, коли запитується кредит з дуже поганий КІ. Найкраще підійдуть пенсійне / водійське посвідчення, військовий квиток і т. Д.

До речі, останнім часом фінансові компанії не видають кредит без фото паспорта, це робиться для попередження кредитного шахрайства, можливість якого створює високий рівень анонімності в Інтернеті. Однак слід ставитися до цього з розумінням, адже сьогодні зробити фото дуже просто, а його надання не тільки є заходом безпеки, але і сильно підвищить шанси без відмови отримати потрібний займ.

Як саме оформляється онлайн займ на карту в будь-якій МФО?

Одним з основних переваг подібних кредитів є дуже проста і швидка процедура оформлення, яка здійснюється повністю дистанційно, тобто без потреби особистого відвідування офісу обраного кредитора. Для подачі заявки на кредит онлайн на карту можна скористатися мобільним додатком, якщо фінансова компанія таке має, або відкрити в будь-якому браузері офіційний сайт, після чого зробити наступне:

 1. Встановіть параметри кредиту. Для вибору суми і термінів зазвичай використовується кредитний калькулятор, де можна використовувати промокод, а також відразу побачити майбутні відсотки по кредиту і загальну суму до повернення.
 2. Створіть особистий кабінет. В якості логіна використовується номер мобільного телефону та / або адресу електронної пошти. Тут згодом буде здійснюватися повне управління одержуваними кредитами і відстеження їх поточного статусу.
 3. Заповніть анкету позичальника. Робиться це тільки при першому зверненні, коли кредитору потрібно надати персональні, паспортні, контактні, платіжні та соціальні дані, уникаючи випадкових, а тим більше навмисних помилок або помилок.
 4. Прив’яжіть банківську карту. Найчастіше верифікація карти відбувається за допомогою тимчасового блокування невеликий секретної суми, яку потрібно вказати. Тому використовуйте карту, на якій є хоча б невеликий залишок коштів.
 5. Підпишіть кредитний договір. Дистанційне висновок кредитної угоди здійснюється відповідно до законодавства шляхом постановки позичальником власної «електронного підпису», яка являє собою одноразовий код, що доставляється по СМС на мобільний телефон.

Після цього гроші на карту в кредит надійдуть протягом 5 хвилин, це підтверджують відгуки клієнтів МФО, які вже оформляли споживчу позику, використовуючи сучасні сервіси онлайн кредитування. З цього моменту укладений договір набуває повноту юридичної сили і стає обов’язковим до виконання.

кредит онлайн на карту более дешевым и выгодным

Що допоможе зробити кредит онлайн на карту в Інтернеті вигідним?

Як вже говорилося, швидкий позику до зарплати можна зробити дешевшим, якщо не брати перше-ліпше на очі кредитна пропозиція, а витратити трохи часу на пошуки максимально прийнятного варіанту. Щоб заощадити спочатку при оформленні, а також в ході погашення отриманого кредиту, скористайтеся наступним рядом корисних рекомендацій:

 1. Візьміть участь в акції. Абсолютно все мікрофінансові структури проводять всілякі бонусні акції, причому як на тимчасовій (сезонної), так і постійній основі. Робиться це за допомогою так званих промокодом не тільки для залучення нових, а й для заохочення вже існуючих клієнтів. Знайти компанію з поточними акційними пропозиціями не складе труднощів і дозволить отримати знижку на відсотки за кредит аж до 90% ще до укладення договору.
 2. Візьміть перший кредит під 0%. Знову ж для розширення власної клієнтської бази в умовах серйозної конкуренції на кредитному ринку практично всі МФО видають безвідсоткову позику без відмови всім новим клієнтам при першому зверненні за споживчої позичкою. Подібний кредит без відсотків дозволить вам безкоштовно позичити гроші на карту і вирішити власні фінансові проблеми, а також особисто оцінити переваги популярних систем онлайн кредитування.
 3. Завжди повертайте кредит частинами. Відсотки за позиками, які видаються мікрофінансовими компаніями, нараховуються в щоденному режимі на суму заборгованості, зафіксовану на момент нарахування. Якщо з’являється можливість без шкоди для власного бюджету повернути частину заборгованості, обов’язково зробіть це. В результаті ви зменшите не тільки тіло самого боргу, а й пропорційно понизите розмір щоденних відсотків до закінчення термінів запозичення.
 4. Погасите заборгованість достроково. Незважаючи на спочатку встановлені договором терміни, отриманий кредит онлайн на карту МФО дозволяють повернути в будь-який зручний для вас момент, якщо тільки договором не передбачено будь-яких мінімальний період користування позичкою. Штрафи за дострокове погашення, що часто буває в банках, ніколи не стягуються, зате ви істотно зменшите витрати, заплативши відсотки тільки за час фактичного користування позикою.
 5. Користуйтеся програмою лояльності. Для утримання постійних клієнтів все фінансові компанії мають власні системи заохочення тим чи іншим чином вже існуючих позичальників. Однак в будь-якому випадку дані програми зводяться до того, що активні і чесні клієнти після чергового погашеного позики отримують фіксовану знижку на всі наступні кредити, яка, як правило, з часом зростає. Крім того, поступово підвищується і максимально доступна сума кредиту.

Нарешті, можна непогано заощадити на кредиті і непрямим чином, якщо використовувати вже отримані в кредит гроші до зарплати, розраховуючись в ході придбання необхідних товарів і послуг безпосередньо картою. У такому випадку ви зможете отримувати знижки, кешбек та інші подібні бонуси, передбачені банком-емітентом або партнерськими організаціями, що сьогодні є повсякденною практикою в усьому світі.

Отже, якщо розібратися, то кредит онлайн на карту виявляється не таким дорогим кредитним пропозицією, яким воно може здатися на перший погляд. Якщо ж ще врахувати, що він часто доступний цілодобово без вихідних, тобто в неробочий час для більшості інших кредиторів, а його можна взяти за 10-15 хвилин без відмови, це також здатне виступити в якості компенсуючого можливі витрати на позику фактора. Йдеться про тих ситуаціях, коли гроші в борг потрібні терміново і будь-яке зволікання може призвести до великих фінансових втрат, адже саме для таких випадків подібні швидкі позики і передбачені.