Close X

Отримання кредиту на відпочинок без посередників

Плануючи відпустку, кожен хоче провести свій відпочинок з незабутніми враженнями та повноцінно оздоровитися. Але не завжди виходить накопичити достатньо коштів для цього. Часто зекономлених заощаджень недостатньо для бажаної поїздки, тоді на допомогу може прийти кредитування відпочинку.

Що потрібно знати для отримання кредиту на відпочинок

Оформлення кредитних коштів в банку для оплати відпочинку стало популярним явищем, тому що для його отримання не потрібно збирати безліч довідок, досить мінімального пакету документів. Банки охоче надають позичальникам такі кредити, попутно пропонуючи оформити кредитну карту з певним лімітом для оплати будь-яких витрат у період відпочинку. Карта може прийти на виручку позичальникові, якщо повернути борг по кредиту виявиться великим навантаженням для бюджету.

Навіть такий простий вигляд позики, як кредит на відпочинок, потрібно брати, уважно вивчивши всі умови і можливості, які можуть запропонувати банки, детально все обдумати і прийняти зважене рішення.

Сумма:
Срок:
Show more results

Переважна більшість банків пропонують схожі умови отримання кредиту на відпочинок:

  • час на погашення позики до 1 року. При бажанні позичальник може достроково внести потрібну суму і погасити заборгованість без нарахування комісій, що є певною перевагою;
  • достатньо мати невеликий трудовий стаж – від 3 місяців, в деяких банках – від року. Іноді банк вимагає, щоб останній період роботи був безперервним. Розмір цього терміну в різних банках може відрізнятися;
  • можливість оформити кредит, не маючи постійної реєстрації, достатньо надати відомості про тимчасову;
  • наявність туристичної страховки;
  • рішення про надання кредиту приймається швидко, іноді протягом декількох годин, в окремих випадках процедура узгодження триває пару днів;
  • лояльність по відношенню до співробітників банківської установи;
  • сума кредиту не видається на руки готівкою, а перераховується на кредитну карту.
кредит на отдых

Які переваги дає кредит на відпочинок

Кредит на відпочинок є зручним вирішенням проблеми при спонтанному вирішенні поїхати в поїздку, коли турфірма пропонує путівки за вигідною ціною. Щоб не відмовлятися від такої привабливої ​​пропозиції, досить звернутися в банк за позикою.

Не потрібно обмежувати бажання членів сім’ї, кожного місяця відкладаючи кошти на бажану поїздку. Короткий термін розгляду питання по кредиту на відпочинок дозволяє не упустити вигідні пропозиції від туроператорів. Подаючи пакет документів, не потрібно витрачати багато часу на збір довідок, досить обійтися мінімальним списком документів.

При оформленні кредиту на відпустку позичальник буде зобов’язаний оплатити процентні ставки, які на кілька пунктів нижче, ніж позику на невизначені цілі, тому що такий вид отримання кредиту відноситься до цільового кредитування.

Часто банки в якості бонусу надають відстрочку першого платежу на кілька місяців, що дає позичальникові можливість без шкоди для сімейного бюджету виплатити кредит.