Close X

Швидкий кредит на карту до зарплати без відмови онлайн в Україні

кредит на карту до зарплаты

На даний момент споживчий кредит на карту онлайн від МФО є найбільш простим і швидким способом взяти гроші в борг до зарплати або на більш тривалий період. На відміну від банківських аналогів подібний позику без відмови схвалюється приблизно в 80-90% випадків, це підтверджують останні відгуки співробітників фінансових компаній і безпосередніх позичальників.

Проте можливість отримати негативне рішення по запитуваної позикою все-таки залишається, тому якщо гроші на карту потрібні терміново, слід всіма доступними способами знизити ймовірність відмови. Робити це необхідно до відправлення заявки на позику, адже подати її кілька разів поспіль одному кредитору неможливо, внаслідок чого доведеться підшукувати іншого.

Хто може взяти в МФО швидкий кредит онлайн на карту без відмови?

Дистанційні позики в інтернеті відрізняються своєю доступністю, адже вимоги до можливих позичальників дуже прості, зрозумілі і легко здійснимі. Залежно від конкретної кредитної організації вони можуть незначно відрізнятися, але в більшості випадків на момент подачі заявки потрібно мати:

 • повнолітній вік;
 • дійсне громадянство;
 • постійний трудовий заробіток.

Як правило, надається онлайн кредит з 18 років, а максимально допустимий вік може коливатися в межах від 60 до 90 років, що залежить від організації. При цьому МФК видають терміновий кредит без довідок про дохід, тобто досить вказати його розмір і основні джерела. Таким чином, позики доступні:

 • студентам будь-якої форми навчання;
 • безробітним пенсіонерам за віком;
 • інвалідам неробочий групи;
 • домогосподаркам і особам на утриманні;
 • мамам в декреті з дітьми і т. Д.

Всі перераховані вище категорії громадян за визначенням банківських структур мають вкрай низькою кредитоспроможністю і частіше за все не обслуговуються. У будь-якої МФО, навпаки, взяти кредит онлайн на карту без відмови таким претендентам позики цілком реально навіть з поганою кредитною історією в БКІ, а також наявністю відкритих або прострочених боргових зобов’язань перед сторонніми структурами.

Що необхідно для того, щоб подати заявку на позику в інтернеті?

Для оформлення кредиту в онлайн режимі необхідно мати підключений до інтернету будь-електронний гаджет або звичайний компьютер, щоб використовувати мобільний додаток МФК якщо таке є, або зайти на офіційний сайт в браузере, а також:

 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • активна картка будь-якого банку;
 • особистий мобільний телефон і е-мейл.

Коли пропонується кредит без фото документів, досить точно пам’ятати всі дані, які в них містяться. Карту бажано використовувати VISA / MasterCard, що видана на ваше ім’я, а також має мінімальний залишок на балансі. Номер телефону та електронна пошта потрібні унікальні для обраного сервісу, вони будуть використовуватися для входу в особистий кабінет і подальших контактів.

Як реально підвищити шанси на схвалення кредиту без відмови у МФО?

Відразу варто відзначити, що гарантію схвалення кредиту 100% ніхто ніколи не дасть, можна тільки значно підвищити ймовірність позитивного рішення по запитуваній займу, для чого обов’язково скористайтеся наступними рекомендаціями:

 1. Не запитуйте максимально допустиму суму при першому ж зверненні, особливо в тих неоднозначних випадках, коли терміново потрібна позика з поганою кредитною історією і / або існуючими боргами. Позику в межах мінімальної заробітної плати (за розміром) новому клієнтові отримати найпростіше.
 2. Заповнюйте абсолютно всі (в тому числі і необов’язкові) поля пропонованої анкети претендента позики, але тільки достовірні дані, навіть якщо на вашу думку інформацію неможливо перевірити ще раз. При цьому дуже уважно намагайтеся уникати випадкових, а тим більше навмисних помилок або помилок.
 3. Ніколи не спотворюйте в більшу сторону розміри своїх щомісячних доходів, а також не приховуйте реальні і основні джерела свого заробітку. Все це досить точно перевіряється МФО на достовірність за деякими непрямими ознаками.
 4. Надавайте тільки правдиву інформацію про рівень своїх постійних витрат на повсякденні життєві потреби, причому як особисті, так і сімейні. Будь-яка очевидна брехня або навіть просто сумніви зроблять кредит онлайн на карту недоступним.
 5. Не приховуйте кількість і загальну суму заборгованостей перед іншими кредиторами, якщо такі є, а також розмір необхідних щомісяця витрат на їхнє обслуговування. Наявність відкритих кредитів і рівень боргового навантаження МФК відразу побачать в ході перевірки кредитної історії.
 6. Навіть якщо спочатку пропонують кредит без фото паспорта, обов’язково зробіть цифрові фотографії або скани всіх документів і завантажте їх через особистий кабінет до подачі заявки. Сьогодні фотокамера є майже «в кожному прасці», тому це не стане проблемою і не забере багато часу.
 7. Вкажіть мінімум 2 телефонних номери своїх родичів або знайомих, які зможуть додатково підтвердити вашу особистість і відповісти на кілька загальних питань. Тільки неодмінно будьте готові до того, щоб ви або третя особа негайно прийняли дзвінок представника кредитора за першим викликом.

Представлені поради обов’язково допоможуть підвищити ймовірність схвалення кредиту без відмови, але тільки для тих, хто дійсно розраховує на чесне і довгострокове співробітництво з фінансовою організацією. Якщо спотворити дані, завищити доходи і применшити витрати, це може одноразово обдурити автоматичну систему скорингу, однак при «ручний» перевірці все обов’язково розкриється. У підсумку можна запросто потрапити в блок-лист МФО, а взяти кредит з чорним списком буде набагато складніше або навіть зовсім нереально.

Нарешті, щоб точно отримати кредит онлайн на карту без відмови при першому зверненні, можна подати заявку на позику одночасно в кілька кредитних організацій. Фактично всі МФК використовують власні і унікальні системи автоматичного скорингу, внаслідок чого відмову в одній компанії не означає, що в наданні позики відмовить інша контора. Після успішного оформлення найкраще залишатися постійним клієнтом видала позику організації, це дозволить завжди отримувати не тільки схвалення кредиту до зарплати за пару хвилин, але і значні знижки на позики за програмою лояльності до одному кредитору.