Close X

GLO – інноваційна технологія, яка нагріває тютюн

Тютюнова індустрія – одна з найбільших напрямків в бізнесі, щороку тут заробляють мільйони. Нагрівальна система Glo PRO стає все більш популярною серед клієнтів в цьому напрямку. Тому пристрій варто розглянути якомога докладніше.

Технология GLO

 • на 90% меньше токсинов, без пепла и дыма.
 • настоящий вкус табака – два формата стиков, два уровня насыщения;
 • широкая линейка вкусов – от классического табачного до фруктово-карамельного;
 • 2 режима работы – Standard и Boost;
 • устройство имеет эргономичный дизайн с покрытием soft touch.
 • Купить

Що таке Glo PRO?

Назва Glo PRO отримала нагрівальна система для тютюну. При її роботі використовується технологія HeatControl. Тобто, спочатку всередині все нагрівається до 250 градусів, потім відбувається виділення нікотину з тютюну. При цьому процес горіння не підтримується. Це сприяє зменшенню витрати диму, шкідливі речовини теж не виділяються.

Нова версія цього пристрою відрізняється наступними характеристиками:

 1. Акумулятор ємністю на 20 стіків на одному заряді.
 2. Тривалість сесії 4 хвилини.

Відмінності від Iqos

Візьмемо для прикладу одну з моделей – IQOS 3 Multi. У порівнянні з другим поколінням, характеристики нових версій в усьому краще:
• Час зарядки 75 хвилин.
• Час заряджання власника – 3,5 хвилини.
• Термін служби акумулятора, збільшений до 14700 циклів.
Тільки ємність батареї менше, її вистачить на використання тільки 15 стіків.

Дизайн, зручність і комплектація пристрої

Модель представлена в чотирьох кольорах, чорному, білому, фісташкове і аква. Блок з обтічними кутами, відрізняється гладкістю. Не ковзає в руках. Є й інші важливі складові комплекту:

 1. Підтримка роз’єму micro USB.
 2. Бічна панель з індикаторами і кнопками.
 3. Вага – 1197.
 4. Розміри – 113 на 51 на 22 мм. Кольори вибирає покупець.

Що стосується самого комплекту, то він включає в себе такі деталі:
• Блок стіків від виробників.
• Пристрій для чистки з декількома щіточками.
• Зарядний пристрій.
• Тримач.
• Сам блок айкос, ціна на який не залежить від повного комплекту.

Інструкція з використання GLO PRO

Перший крок – дістаємо держатель Plus. Для цього натискається кнопка, яка ближче всіх до кришки. Після натискання кришка відкривається, ніяких проблем виникнути не повинно. Потім всередину вставляють сам стик, поки він не дійде до відповідного обмежувача.
Кнопку включення затискають протягом 3-5 секунд. Додаткова вібрація скаже про те, що пристрій вдалося підключити. Потім треба дочекатися, поки лампочка на індикаторі загориться білим або зеленим кольором. Індикатор загориться червоним, коли залишається всього 3 затяжки.

Як вставляти стик і курити

Про це вже було сказано вище. Виробники самі дають підказки, але краще заздалегідь отримати всю необхідну інформацію. Інструкція про те, як користуватися системою, допомагає.

Як заряджати?

Після кожного сеансу використання рекомендується робити подзрадяку. Спочатку вставляють стик в спеціальний отвір, потім конструкція закривається. Треба перевірити, чи почався процес. При повному обсязі акумулятора вистачає сеансів на 20. Пристрої цілком вистачає на цілий день, але можливі відхилення в залежності від умов використання. За micro-USB кабелю пристосування підключають, якщо зарядка остаточно скінчилася.

Як перезавантажити?

Для цього треба одночасно на три секунди затиснути кнопки включення і Bluetooth. Якщо жоден індикатор на бічній стороні моргнули – значить, перезавантаження пройшла успішно.
Блютуз і мобільний додаток
У підключенні смартфона до держателю немає нічого складного:

 1. Запускають додаток на телефоні.
 2. Затискають спеціальну кнопку у власника.
 3. Потрібно дочекатися, поки буде сполучення.

Інструкція по очищенню Glo PRO

Тримачі Glo PRO очищаються одним із таких способів:
• Автоматичний режим, що передбачає використання нагріву.
Після використання 20 стіків ця функція спрацьовує автоматично. Тоді зеленим світлом загоряється індикатор чищення власника. Блок почне заряджати держатель, коли очищення пройде в автоматичному режимі. Допустимо використовувати ручний варіант. Для цього кнопку на тримачі просто затискають на деякий час. Ознаки процедури – такі ж, що і у випадку з автоматикою.
• Використання спеціальних пристроїв.

Зазвичай такі пристосування доповнюють базові комплекти. Тримач дістають з пристрою, коли все повністю охолоне. Зверху знімають ковпачок. Далі беруть сам нагрівач, відкривають його. Після цього відбудеться поділ на дві частини, де коротка і довга щітка. Сам власник очищають довшою частиною, коротка застосовується для ковпачка. Головне – підійти до процесу акуратно, використовуючи обертальні рухи. Тоді і заряджати буде просто.

Переваги та недоліки Glo PRO

Технология GLO

 • на 90% меньше токсинов, без пепла и дыма.
 • настоящий вкус табака – два формата стиков, два уровня насыщения;
 • широкая линейка вкусов – от классического табачного до фруктово-карамельного;
 • 2 режима работы – Standard и Boost;
 • устройство имеет эргономичный дизайн с покрытием soft touch.
 • Купить

Преимущества у устройства однозначно имеются:

 1. Доступные цены.
 2. Лимитированное издание с уникальной рубиновой расцветкой.
 3. Заряд, которое хватает на большое количество стиков.

Але негативні сторони відлякують деяких покупців сильніше:
• Робочі температури у вузькому діапазону від 20 до 40 градусів. На холоді пристрій взагалі не працює.
• Кабель miniUSB відноситься до застарілих різновидів.
• У кришки є пружина, яка занадто легко відходить і виходить з ладу.
• Акумулятор з коротким терміном служби.
• Інтервал між затяжками тривалий.
• Довгий час зарядки.
• Незручна очищення.

Що краще вибрати: Iqos (Айкос) або GLO?

У порівнянні з попередньою, третя версія вважається більш сучасною і технологічною. Але є і недоліки. Відмінності стосуються дизайну здебільшого. У порівнянні з минулими аналогами новинка – вже, але одночасно трохи вище. На корпусі розміщені тільки 2 світлових індикатора і одна кнопка. Робота з роз’ємом USB-C для зарядки – ще одна важлива характеристика. Але при повному заряді кількість використань в новій версії скорочується до 3.

GLO версія набагато краще за інших моделей з технічної точки зору. Краще вибирати GLO, якщо важлива тривалість використання.

Вміст стіків

Всі пристрої побудовані на основі подрібненого тютюнового порошку з просоченням з пропіленгліколю і гліцерину. Система цілком може замінити звичайні сигарети, при цьому залишаючись абсолютно безпечною для людського організму. У ланцюжку відмови від сигарет IQos стає відмінним проміжною ланкою.

Для покупців поки є тільки 4 смаки:

 1. Turquoise Label.
  Менетоловий смак, який відрізняється яскравою виразністю. З усієї лінійки ці стики визнають найменш міцними. При першій пробі багатьом ментоловий смак здається занадто Ядрена, але через деякий час до цього легко звикнути. Продукти не виділяють присмаку і запаху тютюну.
 2. Purple Label.
  Освіжаючий ефект, що супроводжується ягідним присмаком. З невеликими м’ятними нотками в якості доповнення. Ягоди відчуваються дуже сильно, для деяких смак швидко стає нудотним.
 3. Yellow Label.
  Звичайні сигарети з чітким смаком. Схожі на інші стики під назвою Parliament Blue. Але ця версія відрізняється від попередніх легкістю. Відзначається наявність приємних пряних ноток. Відмінне рішення для тих, хто тільки переходить з звичайних сигарет на ці стики.
 4. Amber Label.
  Ще один з варіантів для новачків, підходить їм завдяки яскравому і насиченому смаку. Нагадує суміш кукурудзи з тютюном, стіки найміцніші з лінійки.

Усунення несправностей

На нагрівач припадає найвища навантаження, тому й проблеми з ним стали найпоширенішими. В цьому випадку не обійтися без прямого звернення до сервісного центру. Краще зателефонувати з співробітниками сервісного центру, щоб усунути існуючі проблеми.

Низький заряд батареї – ще одна з причин, по якій пристрій не включається, або потім все погано тягнеться. Проблема поширена серед тих, хто купує з рук або в неофіційних магазинах. Тоді виробники відповідальності за поломки не несуть.

Нагрівальний елемент точно зламаний, якщо пристрій придбано і повністю заряджена, але включатися так і не стало. І тут допомагає звернення до співробітників сервісного центру.

При появі червоного кольору на індикаторі пристрій повідомляє, що заряд у нього скінчився. Іноді відбувається так, що зарядка не йде, хоча до джерела живлення все підключено. В цьому випадку рекомендується перезапустити держатель, почекати деякий час. Потім все повинно бути нормально.

Є кілька причин, що призводять до повної відсутності заряду:
• Пристрій використовується при низьких температурах повітря.
• Провід перегоріли всередині.
• Сломалась плата.
• Необхідно очистити пристрій.
• Виникли проблеми з прошивкою.

Які сигарети використовуються?

З системою сумісні тільки спеціальні різновиди стіків, які позначаються як HEETS. Не можна замінити їх сигаретами звичайних груп. Інакше виникають загрози безпеки здоров’я самої людини і нормальному процесу куріння. Поки що інші бренди недоступні для користувачів з України та Росії.

Рекомендації по використанню

Фахівці дають наступні рекомендації, які зроблять застосування стіків і всієї системи в цілому більш приємним:

 1. Не варто зупинятися на таку заміну дуже надовго, адже нікотин в складі все ж таки присутня.
 2. Тютюн повинен прогріватися довше, тоді він буде насиченим.
 3. Краще віддавати перевагу тільки оригінальним стікам. Не варто погоджуватися на вироби, навіть якщо їх ціни занижують. Через це термін служби пристроїв скорочується.

Пристрій забороняють давати іншим людям, якщо їм протипоказано і звичайне куріння. І ще у пристосування немає захисту від вологи, тому відповідного впливу рекомендується уникати.

GLO – технологічні сучасні пристрої для нагрівання тютюну. Завдяки їхній появі дим і тютюн стали рідшими явищами. Користувачі отримують знайомі і приємні смаки, але при цьому шкоди для себе і оточуючих набагато менше.
Особливо приємними в щоденному використанні системи стають завдяки відсутності диму і попелу, неприємного запаху, простому застосуванню і лаконічному дизайну. Головне – не нехтувати правилами догляду. Тоді пристрій надовго збереже функціональність, забезпечить безперебійну роботу без звернень в ремонтні майстерні та сервіси.