Close X

Кому видають кредит без довідки про доходи?

кредит без справки о доходах

Кредитний інструмент вважається дуже хорошим стимулом розвитку як для приватних осіб, так і для підприємців і окремих підприємств. У той же час в країнах СНД ситуація може складатися таким чином, що прибуток, отриманий компанією від 9 боржників йде на перекриття збитків від 10-го, тобто, того, хто не повернув позичені гроші. Чим більше стає боржників, тим менш охочих компаній (банки та різні мікрофінансові організації) видають гроші без перевірки фінансового становища людини. У той же час в ряді випадків кредит може бути виданий без довідки про доходи.

У кого більше перспектив отримати кредит без довідки про доходи?

Є ряд ситуацій, коли гроші в борг можна отримати, навіть не маючи офіційного підтвердження свого фінансового становища:

1. Якщо ви берете кредит онлайн. Наприклад, звертаєтеся в якусь компанію, яка видає кошти онлайн. При цьому вона може запропонувати до 15-20 тис. гривень, зате вам не потрібно буде доводити свою платоспроможність.

2. Якщо ви йдете в банк, в якому вже давно обслуговуєтеся. Наприклад, роками отримуєте зарплату на карту цього банку. У цьому випадку співробітники бачать рух коштів і стабільні зарахування, а тому вам можуть схвалити кредит фактично без необхідності підтверджувати доходи. У той же час в банку перевіряють особистий рахунок і рух коштів, але це відбувається як би заочно.

3. Ще один варіант – відкриття кредитної карти або активація кредитного ліміту по дебетової картки. В цьому випадку до певного порогу витрат вам також не потрібно підтверджувати свою платоспроможність. Однак якщо ви захочете підвищити кредитний ліміт, доведеться також нести документи про зарплату.

Як бачите, є ситуації, коли отримати гроші в борг без необхідності оформляти довідки про доходи цілком реально. У той же час основний мінус в тому, що часто ви можете отримати зовсім не так вже й багато коштів. Але, якщо кредит потрібен на якийсь обмежений період часу (наприклад, до зарплати), цього цілком може вистачити.