Close X

Моментальний займ на карту

Виникають непередбачені ситуації, коли гроші потрібні саме зараз: на лікування, на терміновий ремонт, на необхідну дорогу покупку і т.п.
В такому випадку краще всього оформити онлайн-заявку на кредит. В інтернеті є маса кредиторів, готових дати позику громадянам, які мають паспорт та ІПН.

Сумма:
Срок:
Show more results

Серед малих кредитно-фінансових організацій існує серйозна конкуренція, тому вони дають позики людям навіть з ризиком неповернення, компенсуючи це високими відсотками, невеликими сумами і малим терміном кредитування.

Знайдеться безліч пропозицій. У різних МФО умови відрізняються: суми від 500 до 30 000 грн (терміни 1-180 днів), ставки в основному 1% в день. Деякі організації першим клієнтам дають гроші навіть під 0%. Термін оформлення займає кілька хвилин. 5 хвилин йде на подачу заявки із заповненням форми, що додається, 2 хвилини йде на розгляд заявки і прийняття рішення про виплату.

Гроші найчастіше, виплачуються на карту клієнта. Якщо карти немає, в деяких випадках можна отримати готівкою в найближчому офісі.
У більшості міст є офіси мікрофінансових організацій, куди можна звернутися особисто з паспортом і, якщо влаштують умови позики, гроші видадуть одразу.

Умови кредитування:

  1. Позичальник повинен бути громадянином України.
  2. Вік – (від 18 років, іноді від 21).
  3. Постійний дохід не менше 3000 грн.

При виборі кредитора необхідно дуже уважно вивчити умови надання позики, оцінити свої можливості для його погашення, тільки тоді приймати остаточне рішення.