Close X

Відкриття кредитної картки з лімітом в Україні

открыть кредитную карту

Вона має вигляд невеликої пластикової картки, прив’язаною до клієнтського особовому рахунку в банківській системі. Кредитор надає кредитну лінію заявнику. При цьому застава і поручительство не потрібно. Відкрити кредитну карту можна при особистому зверненні в банк, а можна по інтернету. Відкриття такої карти через банк, передбачає взяття позики позичальником. Заповнюються анкетні дані. За ним банк визначає платоспроможність власника картки. Гранична величина розміру кредитної лінії є її лімітом, в межах якого клієнт може користуватися позиковими коштами для здійснення особистих операцій: зняття готівки, розрахунку за покупку в магазинах.

Як отримати кредитну карту?

При цільовому споживчому кредитуванні. Купуючи в супермаркеті телевізор, холодильник, комп’ютер покупець використовує для розрахунку позикові кошти. Йому видається карта. Всі деталі її оформлення, використання, закриття після погашення кредиту прописані в двосторонньому договорі.

Замовити кредитну карту в інтернеті. Вибираючи платіжний пластик потрібно уважно читати про неї всю інформацію. Уважно переглядати важливі деталі: розмір ставки по відсотках, комісії, наявність додаткових банківських зборів, обслуговування карти, штрафи за несвоєчасне погашення платежу. За роз’ясненням незрозумілих моментів звертатися за безкоштовним номером телефону. Заповнити анкету за пропонованим шаблоном, відправити в банк. Розгляд займає пару днів

Спеціаліст повідомляє результат в телефонній розмові. При схваленні запиту документи надсилаються клієнту поштою на будинок рекомендованою кореспонденцією.
Відкриття кредитної лінії клієнту накладає на банк юридично оформлені зобов’язання з надання певної грошової позики на визначений термін. Кредитна лінія безпосередньо прив’язана до періоду, на який була видана кредитна карта. Зазвичай він невеликий.

Основні пластикові карти

Кредитна картка. На неї відкривається банком кредитна лінія. Величина коштів, що надаються обмежена встановленим лімітом. За користування готівкою кредитними сумами стягуються відсотки. Існує пільговий період при безготівковому розрахунку. Зазвичай грейс період включає місяць на вчинення кредитної покупки і ще 25 днів, коли позику можна повернути, В сумі пільговий період виходить близько 55 днів. При погашенні витрачених клієнтом коштів, лінія по кредиту відкривається знову.

Дебетно-кредитна карта. Дебетна – тому що на карті знаходяться особисті заощадження клієнта. Кредитна – тому що після витрачених співвідношення ціни і якості, кредитор субсидує клієнта в межах ліміту. Позичальник гасить взяту в борг у банку суму і КЛ поновлюється.

Умови банку при оформленні кредитної карти:

Обмеження за віком: від 21 до 60 років,
Бути громадянином України,
Для схвалення кредитного ліміту необхідно – наявність робочого стажу від одного року і хороша кредитна історія.

У банківський офіс надати необхідно наступні документи: анкета-заява з банківського зразком, загальногромадянський паспорт і ІПН.

Відкриття кредитної картки легкий і привабливий вигляд взяття позики, але потрібно дуже відповідально підходити до цього кроку, щоб кредит не став обтяжливим для сімейного бюджету.