Close X

Особливості кредиту онлайн

кредит онлайн без залога

Кредит онлайн – це вид споживчого кредиту, який оформлюється віддалено через інтернет. Такий вид кредиту займає перше місце за популярністю в країнах СНД.

Кредит онлайн беруть, коли не вистачає невеликої суми грошей на короткий термін. Часто послугами онлайн кредитування користуються в разі, коли до видачі зарплати залишається кілька днів, а гроші потрібні зараз.

Кредитуванням онлайн займаються мікрофінансові організації (МФО). Вони перераховують необхідну суму на банківську карту, яку позичальник вказує в анкеті. Щоб оформити кредит онлайн, клієнт надає мінімум особистої інформації, а обробка заявки займає до 30 хвилин.

Переваги кредиту онлайн:
Ніякої бюрократії. Немає необхідності стояти в черзі банку, надавати довідку з місця роботи про доходи та інші. Досить паспорта та ідентифікаційного коду.
Без застави і поручителів.
• Мікрофінансовий організації кредитують фізичних осіб незалежно від кредитної історії. Крім того, кредит онлайн при його погашенні в строк утворює або розвиває позитивну кредитну історію.
Простота розрахунку вартості кредиту. Мікрофінансові організації, які оформляють кредити онлайн, працюють через зручний сайт де розміщують онлайн-калькулятори. У спеціальне поле вводиться сума і термін кредиту, після чого автоматично розраховуються відсотки. Перш ніж звертатися в МФО рекомендуємо скористатися нашим інформаційним сервісом і ознайомиться з умовами всіх МФО.
• Мікрофінансовий організація запропонує оформити пролонгацію кредиту в разі, якщо позичальник не погашає кредит в строк через короткострокові фінансові проблеми.

Відсотки по кредиту онлайн вище, ніж за споживчим кредитом в банку. Це обумовлено більш високим, ніж в банках, ризиком, який бере на себе мікрофінансова організація. Часто клієнтові надається пільговий період, коли відсотки по кредиту знижені або не нараховуються. Тому кредит онлайн вигідно брати на короткий термін для вирішення фінансових проблем.