Close X

Відмовили в позиці: коли можна подати заявку знову

Звертаючись до кредитних установ за фінансовою допомогою, громадяни досить часто отримують негативний вердикт у наданні позикових грошей.

Працівники фінансових компаній не повинні пояснювати причину відмови і така людина повинна самостійно здогадуватися про неї. Навіть, якщо він дізнався її, то все одно у нього в голові буде крутитися питання, а коли можна буде подати заявку повторно.

Деякі люди подають заявочні анкети відразу в кілька фінансових компаній. Зробити, це можна з легкістю в інтернеті.

Сумма:
Срок:
Show more results

Підстави, які можуть бути причиною відмови в наданні позики

Кожне звернення людини до фінансової компанії фіксується в його кредитній біографії.

Тому, краще виправити недоліки, які вплинули і тільки потім звертатися повторно в банківську організацію. Вона може відмовити з наступних причин:

  1. Майбутній дебітор не підходить за віковим критерієм. Більшість фінансових компаній працює з громадянами 23-60 років. Вважається, що це покоління найбільш відповідально ставиться до своїх зобов’язань по кредитній угоді. Якщо позичальник досяг повноліття, то його можуть забрати служити в армію, а якщо йому за 60 років, то він може передчасно померти.
  2. «Підмочена» кредитна репутація. Хто захоче співпрацювати з клієнтом, який допускав прострочення і пропуски щомісячних платежів за попередніми позиками. Якщо фінансова дисципліна «кульгає», то шанси на отримання позикових грошей близькі до нуля.
  3. Відсутність кредитної біографії. Якщо людина жодного разу не оформляв кредитні угоди з банківськими організаціями, то у нього немає історії. Працівники фінансової компанії ніяк не зможуть визначити відповідальність громадянина, але все одно можуть схвалити кредит, правда він буде невеликого розміру. Також можна оформити кредитну карту з лімітом.
  4. Надання неправдивих відомостей про себе. Дебітор повинен повідомляти тільки правдиву інформацію. Економічна служба безпеки фінансової компанії все одно вирахує шахрая і занесе його в «чорний» список клієнтів.
  5. Невелика заробітна плата. Рівень доходу людини повинен бути вище середнього і відповідати нормам банківської організації. Якщо заробіток низький, то можна залучити платоспроможних поручителів або внести заставне майно, щоб не отримати відмову в наданні позики.
  6. Робота приватним підприємцем. Дана діяльність пов’язана з великими ризиками і бізнесмен може виявитися в будь-який момент банкрутом, тому співробітники банку неохоче йдуть на укладення кредитної угоди.
  7. Судимість, недієздатність людини і психічний розлад. У цьому випадку виноситься категоричне негативне рішення.
  8. Брак стажу трудової діяльності. В даному випадку, громадянина можуть попросити звернутися через певний час.
  9. Відсутність домашнього номера телефону.
  10. Велика кредитне навантаження. Якщо людина має вже кілька кредитів, то навряд чи банківська організація схвалить ще один.

У кожного кредитної установи існують свої терміни подачі заявочних анкет. Вони можуть варіюватися в межах 30-90 діб. Наприклад, у ПриватБанку можна подати заново анкету тільки через 90 днів.

Нерідкі випадки, коли банківські організації відмовляють навіть своїм постійним клієнтам. Це може бути пов’язано з порушенням фінансової дисципліни або іншою причиною. Якщо людина знає причину відмови і виправив її, то він може подати заявку раніше зазначеного терміну. Також можна подати раніше, якщо змінити вид кредитування.

Отказали в займе

Оформлення кредиту у фінансовій організації

Все більше і більше, попитом серед громадян користується подача заявки через інтернет. Це напевно найзручніший спосіб, оскільки дозволяє заощадити час і нерви. Вибравши підходящі умови і надійний фінансовий організацію, клієнт оформлює анкету на кредит, вказує кредитну карту на яку повинні будуть зарахувати гроші, через 10-15 хвилин, якщо заявка схвалена, гроші будуть зараховані на карту.

Тут досить все просто. Громадянин може звертатися вже через кілька днів після того, як отримав відмову в наданні позики.

Деякі громадяни отримують негативне рішення через те, що мають непогашені кредитні зобов’язання. Якщо цю ситуацію виправити і виплатити борг за позикою, то можна істотно збільшити шанси на отримання кредиту при повторному зверненні.

Громадянин повинен завжди бути в курсі своїх кредитних справ і намагатися не допускати прострочення по ним. Також при заповненні анкети, майбутній дебітор повинен вказувати, як можна більше відомостей про себе. Чим більше кредитор знає про позичальника, тим більше можливостей отримати схвалення на кредит.