Close X

Короткострокові кредити в Україні: на що варто звернути увагу?

Краткосрочные кредиты в Украине

Короткострокові кредити користуються незмінною популярністю на протязі багатьох років, тому що завдяки їм можна швидко і легко профінансувати свій домашній бюджет, якщо виникне така необхідність. На ринку діє безліч компаній, що надають короткострокові кредити тому перш ніж приймати остаточне рішення, варто ретельно проаналізувати кожне речення. Однак на що варто звернути увагу при виборі короткострокового кредиту і чому варто вибрати таку форму фінансування своїх потреб?

Короткостроковий кредит: тільки від перевіреної небанківської установи!

Короткострокові кредити, хоча і здаються досить безпечними, можуть викликати багато проблем. Звичайно, щоб уникнути їх, слід вибирати тільки перевірені і надійні небанківські установи. Однак, як ви можете перевірити вибраний парабанк, щоб переконатися, що це не чергові шахраї? Перш за все, варто звернути увагу на досвід компанії, тому що чим він довший, тим краще, звичайно.

Що це означає? Оскільки дана установа чесно працює на ринку вже багато років тому приймаючи рішення взяти в ньому кредит, безумовно нічого боятися. По-друге, варто перевірити думку інших людей, які вирішили взяти кредит в даній установі парабанку, тому що в даний час це один з кращих джерел інформації. Ні в якому разі ви не повинні вибирати компанії, які тільки недавно вийшли на ринок, тому що це досить ризиковано, особливо коли можна знайти будь-яку конкретну інформацію про цю конкретну компанію в Інтернеті.

Річна процентна ставка (APRC): один з найважливіших параметрів кредиту

Переважна більшість людей, які вирішили взяти короткостроковий кредит, перш за все звертають увагу на процентну ставку і можлива відсутність комісійних, проте фактична річна процентна ставка, є набагато більш важливим параметром. Всі хочуть, щоб кредит був якомога більш дешевим, тому слід звернути увагу на вищезгаданий показник APRC.

Кожне кредитна установа має інформувати клієнтів про значення цього параметра, оскільки чим він нижчий, тим краще пропозиція. За допомогою цього параметра можна легко порівняти пропозиції як мінімум декількох небанківських філій, вибравши той, який виявиться кращим. Цей параметр включає в себе всі витрати, пов’язані з кредитом, зокрема комісію і процентну ставку, яку слід враховувати при виборі установи.

Найбільш важливі переваги короткострокових кредитів

Не дивно, що короткострокові кредити досить популярні, оскільки їх отримання пов’язане з рядом переваг, які високо цінуються клієнтами небанківських установ.

Проста і швидка процедура

Короткострокові кредити зобов’язані своєю популярністю дуже простій процедурі, особливо коли вони оформляються в Інтернеті. Все, що вам потрібно зробити, це подати відповідну заявку через веб-сайт, заповнивши всі необхідні поля, а потім виконати верифікаційний переказ з кредитної картки на яку потім надійдуть гроші.

З іншого боку, коли справа доходить до отримання позики в офісі кредитора, в більшості випадків потрібно тільки показати посвідчення особи. У деяких установах можуть запросити довідку про доходи від роботодавця, що може знизити витрати на оформлення кредиту через більшу впевненість в клієнті.

Короткий термін кредиту

Іншою, дуже важливою перевагою короткострокових кредитів є їх коротка тривалість, оскільки вони найчастіше укладаються на термін від тижня до приблизно двох місяців. Як правило, зобов’язання погашається в кінці терміну кредиту, що означає, що це одноразовий платіж. Завдяки цьому позичальникові не потрібно пам’ятати про щомісячну необхідності погашати свої зобов’язання, що, звичайно, надзвичайно зручно. Чим коротший період, тим менше сума відсотків і комісійних, якщо такі є.

Кредит не виходячи з дому

Остання перевага короткострокових позик, безумовно, велика зручність, яка відноситься до зобов’язань, що надаються через Інтернет. Потім вся процедура проходить без виходу з дому, що вкрай важливо для багатьох людей (особливо для тих, хто працює з ранку до вечора або має проблеми з пересуванням). Щоб отримати такий кредит, потрібно просто відвідати веб-сайт обраної небанківської установи, потім заповнити відповідну заяву і відправити її в електронному вигляді. Крім того, не потрібно довго чекати рішення по кредиту – гроші можуть бути перераховані кредитором на банківський рахунок позичальника протягом декількох хвилин.