Close X

Онлайн кредит студентам з 18 років без відмови на карту в Україні

кредит студенту

Сьогодні споживчий кредит студентам онлайн на карту з максимальними шансами на швидке схвалення без відмови доступний тільки в МФО. Подібні фінансові організації проводять більш гнучку, ніж звичайні банківські установи, кредитну політику щодо потенційних клієнтів, не пред’являючи до останніх завищених вимог. При цьому позики надаються без застави та поручителів, а також часто доступні цілодобово без вихідних, що робить їх оформлення дуже простим і швидким навіть в неробочий час і офіційні святкові дні.

Чому кредит студентам онлайн видають без відмови тільки МФО?

Банки в першу чергу відмовляють у кредиті студентам очної форми навчання, адже у них, як правило, немає кредитної історії, а також фактично відсутній час для отримання постійних і достатніх для обслуговування позики заробітків. Також виставляються серйозні обмеження на кредит студентам заочної форми навчання без офіційного працевлаштування, наявність якого потрібно обов’язково підтверджувати документально.

Існуючі сьогодні МФО схвалюють кредит на карту будь-якого банку без довідок про доходи і дозволяють оформити кредит за паспортом без фото і дзвінків, в тому числі з поганою кредитною історією, а також в разі її повної відсутності.

Завдяки цьому онлайн кредит студентам будь-якої форми навчання стає реально доступним з 18 років в переважній більшості випадків без відмови і довгих перевірок кредитоспроможності.

На які цілі надається швидка позика студентам на карту?

Мікрофінансові організації вкрай рідко просять свого позичальника вказати справжню мету отримання кредитних коштів, але навіть в таких випадках доводити згодом якимось чином їх цільове витрачання не потрібно. Тому кредит студентам онлайн можна вільно отримати на будь-які власні потреби, наприклад, на оплату:

 • навчання в платних навчальних закладах;
 • необхідних для навчання товарів і послуг;
 • проживання поза наданого гуртожитку;
 • поїздок на семінари, конференції і т. д.

Тільки завжди слід враховувати, що подібні швидкі позики в інтернеті можуть бути економічно вигідними лише в короткостроковій перспективі, тобто їх бажано погашати якнайшвидше, адже відсотки по кредиту нараховуються в щоденному режимі. Якщо ж потрібен довгостроковий кредит на карту онлайн, найкраще відразу звернутися в МФО, яка спочатку видає позики на довгий термін, адже такі компанії теж існують, а процентна ставка їх кредитних пропозицій завжди істотно нижче.

Що обов’язково знадобиться для подачі заявки на кредит онлайн?

 1. Стабільний доступ до інтернету. Оформити миттєвий позику можна в будь-якому місці, де є підключення до глобальної мережі, відвідувати відділення МФО не є обов’язковою умовою.
 2. Комп’ютер або мобільний гаджет. Заявка подається дистанційно через мобільний додаток, якщо така є у кредитора в Google Play або App Store, а також на його офіційному сайті.
 3. Паспорт і ідентифікаційний код. Потрібні оригінали особистих документів, якщо видається кредит без фото, досить по пам’яті знати персональну інформацію.
 4. Активна картка будь-якого банку. Найкраще використовувати продукти систем MasterCard або VISA, маючи на балансі карти для верифікації власника хоча б мінімальний залишок коштів.
 5. Робочий мобільний телефон та е-мейл. Використовуються для здійснення контактів з позичальником, а також в якості майбутнього логіна для входу в особистий кабінет онлайн на сайті.

Чи існує пільговий кредит студентам онлайн в інтернеті?

Деяка частина МФО пропонує спеціальні кредитні програми для студентів з 18 років, які можуть діяти як на тимчасовій, так і постійній основі. В якості пропозиції виступає кредит студентам на пільгових умовах, який часто має деякі відмінні особливості, а саме:

 • обмеження максимальної суми кредиту;
 • відсотки за кредит мають знижку до 50%;
 • фіксований період запозичення і т. д.

Для отримання такої позики, як правило, потрібне підтвердження факту навчання в будь-якому навчальному закладі, що найчастіше робиться за допомогою надання кредитної компанії цифрового зображення студентського квитка. Документ повинен бути справжнім, цілісним і не ушкодженим, а також мати вашу чітко помітну фотографію і актуальний термін дії з усіма необхідними печатками.

Як бачите, терміновий кредит студентам онлайн на карту в даний час не тільки у вільному доступі без відмови, але і здатний при грамотному використанні стати надійним фінансовим помічником в повсякденному студентському житті. Головне, взяти за правило максимально відповідально ставитися до прийнятих борговими зобов’язаннями і завжди своєчасно повертати отримані позики. В іншому випадку можна запросто зіпсувати собі фінансову репутацію в момент її формування, але ж позичати гроші з поганою кредитною історією складніше.