Close X

Як грамотно оформити кредит онлайн

Как грамотно оформить кредит

Зіткнувшись з необхідністю оформити позику, кожен позичальник бажає зробити цей процес швидким, без перероблення документів і нескінченного збору паперів.

Кілька правил, які допоможуть максимально підготуватися до оформлення кредиту у фінансовій установі.

Правило №1
Перш за все необхідно оцінити свої фінансові можливості потім. Тверезо оцінити ситуацію в цілому, зважити всі можливі ризики і постаратися спрогнозувати свої фінансові можливості на весь час погашення кредиту. Варто орієнтуватися на 30% від заробітної плати реальної до отримання. Якщо дохід формується з окладу і премії, краще виходити з окладу, премії може і не бути, а платити потрібно.
Отже, мета поставлена, можливості прораховані.

Правило №2
Вибрати кредит, який буде відповідати меті. Фінансові організації пропонують різні програми кредитування. Варто звернути увагу, саме на ту програму, яка підходить безпосередньо для потрібної мети. Варто звернути увагу на процентну ставку. Термін, на який видається позика. Комісії по кредиту. Страхування і дострокове погашення. Все це можна зробити на нашому сервісі за вибором кредитів на карту.

Правило №3
Тепер треба визначитися з банком, буде корисним ознайомитись з усіма пропозиціями різних фінансових організацій. Якщо є зарплатний рахунок в банку або відкритий вклад, отримати схвалення в банку партнера майже гарантовано.
Пам’ятайте бажання менеджера банку видати кредит клієнту менше, ніж бажання клієнта отримати. Тому при відвідуванні банку, потрібно бути впевненим і рішучим. Буде корисним задавати багато запитань щодо умов кредиту, таким чином створити враження грамотного клієнта. У співробітника банку не виникне бажання продати дорогий кредит.

Правило №4
Коли мета кредиту, умови і банк обрані, час збирати документи.
Список документів залежить від позики, який був обраний і від вимог банку. Наприклад, щоб взяти кредит на велику суму, потрібно пред’явити банку наступні документи:

  • документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, закордонний паспорт і т.д);
  • документи, що підтверджують доходи за останні півроку, довідка про розмір пенсії, податкова декларація та ін.);
  • документи, що підтверджують реєстрацію за місцем проживання;
  • копію трудової книжки, довідку з місця роботи та ін;
  • заповнена анкета;
  • згода подружжя на кредитування.
    З більш точним пакетом документів, потрібно ознайомитися у відділенні банку.
    Для мікро-фінансових організацій буде достатньо паспорта і ІІН, процедура оформлення кредиту максимально швидка і спрощена.

Правило №5
Перш ніж підписувати договір, необхідно ознайомиться з умовами, не включені чи там страховка, платні смс і інші платні послуги. Вивчити тарифи банку, чи немає обов’язку сплачувати не тільки відсотки, а й робити інші внески, оплата за зняття і внесок готівки (це стосується кредитних карт).
Також бажано банку дати додаткові гарантії і за одне можливо знизити процентну ставку, а саме взяти поручителів на свій кредит.

Підведемо підсумок
Ось 5 нескладних правил, які допоможуть грамотно керуватися здоровим глуздом при отриманні кредиту в кредитній організації. Ознайомтеся з кредитними умовами, видами та програмами. Радьтеся з фахівцями і не треба забувати про впевненість і рішучість.