Close X

Взяти гроші в борг без відсотків в Україні

Вітчизняні банки і мікрофінансові організації (МФО) дозволяють взяти гроші в борг без відсотків будь-якому громадянину України. Правда, скористатися такою можливість вдасться тільки в разі наявності інформації про профільні продукти, а також їх нюанси.

Де взяти гроші в борг без відсотків

Серед багатьох продуктів, що дозволяють вирішити фінансові проблеми, можна виділити два, вартість яких в результаті виявляється нульовий:
• мікропозики;
• кредитні картки.

У обох випадків є важливий нюанс – в борг вдасться взяти невелику суму. У першому випадку вона обмежується 10-15 тис. гривень. Залежить від обраної МФО і персональних даних клієнта.

У другому – ліміт складе до 50 тис. гривень.

Також варто враховувати, що кошти доведеться повернути досить швидко. Якщо брати до уваги позики в МФО, то період погашення боргу не перевищуватиме 30 діб. У деяких випадках він ще менше – 15-21 день.

У випадку з кредитками терміни різноманітні – починаючи від 30 діб і закінчуючи 4 місяцями. Правда, перший платіж в будь-якому випадку доведеться внести приблизно через місяць після видаткової операції. Що відповідає періоду повернення грошей в компанії з видачі позик.

Позики без відсотків

Сумма:
Срок:
Show more results

Такі продукти зараз пропонуються в більшості МФО. Вони розроблені в рамках акції по залученню нових клієнтів. Відповідно, доступні тільки тим громадянам, які жодного разу не заповнювали заявку на отримання грошей в борг у певній компанії. Тут варто враховувати мінімум три аспекти.

  • Обмеження по оформленому займу без відсотків діє в одній МФО. Тобто можна взяти гроші в борг без відсотків кілька разів. Для цього достатньо буде звертатися в різні компанії, що пропонують відповідні продукти.
  • Перша мікропозика може бути умовно безкоштовною. Наприклад, популярні умови, коли відсотки не нараховуються тільки перші дні після підписання договору. Наприклад, протягом 7 діб. Далі компанія все ж утримує комісію за користування позиковими грошима.
  • Повернути борг доведеться своєчасно. Навіть пролонгацію застосувати не вдасться. Якщо перенести граничну дату погашення позики, то відсотки будуть нараховані за весь термін дії договору. Тобто з початкової дати його підписання.

Крім цього, не варто забувати про нюанси повернення мікропозик. Зокрема, мова йде про можливу затримку переказу грошей. Причому моментом погашення є день надходження коштів в МФО, а не їх відправки. Тому варто завчасно робити платіж.

Кредитні карти без відсотків

Основна функція пластикових платіжних інструментів з лімітом позики – пільговий період. Протягом цього терміну не нараховуються відсотки за користування грошима банку. Правда, не все так просто. Є ряд нюансів, які варто враховувати при оформленні продукту і його обслуговуванні.

  1. Супутні комісії. В першу чергу ті, які утримуються при отриманні пластика. Тут важливо звертати увагу тільки на повністю безкоштовні пропозиції. Тобто нульову вартість випуску і обслуговування. Причому без будь-яких додаткових умов. Наприклад, багато банків скасовують ці комісії, якщо за рахунком карти підтримується щомісячний обіг коштів на суму 5-15 тис. гривень. При разовому запозиченні такий продукт в результаті буде досить дорогим. Він націлений на активне використання.
  2. Пільгові операції. Чи не багато банків включають зняття готівки в безвідсотковий період. Якщо тарифом передбачено таку умову, то комісія за користування коштами буде нараховуватися з першого ж дня. Відповідно, подібний продукт не дозволить взяти гроші в борг без відсотків.
  3. Обов’язкові платежі. Вносити їх доведеться під час пільгового періоду. Якщо пропустити платіж, то буде нарахована комісія за користування коштами банку. Причому вже з пенями і штрафами.
  4. Повне погашення боргу. Воно повинно бути виконано до кінця пільгового періоду. При залишку заборгованості відсотки будуть нараховані на всі засоби. У тому числі на суму, які вже були погашені. В рамках фактичного терміну їх використання, але безкоштовною така позика вже не буде.

Окремо варто враховувати пільговий період, який діє протягом усього часу активності карти. Такий варіант не дозволить взяти гроші в борг без відсотків. Причина – по цих продуктах утримується комісія за обслуговування рахунку в момент наявності боргу. Подібні пропозиції більш актуальні, якщо кредитка оформляється на всякий випадок.

Перед оформленням кредитної карти важливо детально вивчити її умови. Причому варто зробити це не тільки за допомогою консультації у менеджера, але і за допомогою ознайомлення з інформацією на сайті банку. Часто співробітники комерційних структур грішать не повними наданням відомостей. Тому варто зайвий раз перестрахуватися. Причому проводиться консультація не тільки в момент вибору продукту, але і перед безпосереднім підписанням договору.

деньги без процентов

Скористатися позикою без переплати можна. Причому не тільки в МФО, а й в українському банку. Правда, варто враховувати важливий нюанси – гроші доведеться повернуть в повному обсязі і своєчасно. Інакше таке боргове зобов’язання обійдеться досить дорого. По-перше, будуть нараховані відсотки за користування позиковими засобами. По-друге, пені та штрафи, які збільшать загальну заборгованість. По-третє, зіпсується кредитна історія, що не дозволить надалі позичати в профільних комерційних структурах.